KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17272010

nr 1727 2010

Jan Thomas Helge Franzén

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 41x58 cm

Jan Thomas Helge Franzén, svensk bildkonstnär och ekonom född 1945.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 september 2025
kl 19:32:45

28/9 16:37:24 1      Vinnande bud

Jan Thomas Helge Franzén

Läs mer om Jan Thomas Helge Franzén